Edit Content

About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts off the system and expound.

Contact Info

Saç Dökülmesi

Saç Dökülmesi

Yaşlanma söz konusu olduğunda ilk akla gelen saçlarımız değildir, ancak yoğun, sağlıklı bir saça sahip olmak gençlik ve güzellikle ilişkilendirilir. Saç dökülmesi ve saç seyrelmesi, dünya çapında milyonlarca erkeği ve kadını etkileyen ve düşük benlik saygısına ve benlik bilinci duygularına yol açabilen problemlerdir.

Saç dökülmesine genetik, hormonlar, yaşlanma, hastalık, ilaç stresi veya travma veya alopesi gibi durumlar dahil olmak üzere bir dizi faktör neden olabilir. Saç dökülmesinin en yaygın nedeni erkek tipi kelliktir, ancak saç dökülmesi birçok kadını da etkiler. Çoğu durumda, saç ekimi ameliyatı uygun veya gerekli değildir.

Saç dökülmesi olan kadın ve erkekler için ameliyatsız, müdahalesiz iki tedavi sunuyoruz: PRP tedavisi ve Mezoterapi.

PRP Uygulamaları

PRP Tedavisi

Saç büyümesini teşvik etmek için kanınızdaki büyüme faktörlerini tetiklemek için kendi plazmanızı (PRP) kafa derinize enjekte etmeyi içeren basit bir prosedürdür.
Saç Mezoterapisi

Saç Mezoterapisi

Saç derisine kan dolaşımını iyileştirmeye yardımcı olan, aynı zamanda saç köklerini besleyen ve saçın yeniden büyümesini teşvik eden bir "vitamin takviyesi" enjeksiyonudur.