Edit Content

About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts off the system and expound.

Contact Info

Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği (Plexr®)

Göz Kapaklarındaki Sarkmayı Ameliyatsız Düzeltmek Mümkün!

Göz kapaklarındaki sarkmalar ‘yorgun’ bir görünüm verebilir, olduğunuzdan daha yaşlı görünmenize neden olabilir ve görüşünüzü bozabilir. Olası bir çözüm, göz kapaklarındaki gevşek cilt için cerrahi olmayan, ablatif olmayan bir tedavi olan blefaroplasti olabilir. Ameliyatsız bleforaplasti tedavisi olan Plexr tekniği kullanılarak göz kapağı sıkılaştırılır ve kaldırılır.

Plexr® nedir?

Plexr, çok çeşitli cilt sorunları için çarpıcı sonuçlar sağlayabilir: blefaroplasti (göz kapağı düzeltme), yüz/boyun germe ve yara izi gibi cerrahi işlemlere etkili bir alternatif sunan cerrahi olmayan bir tedavidir. Ortalama tedavi süresi yaklaşık 30 dakikadır, yine de uygulama alanına ve cildin hassasiyetine göre değişkenlik gösterebilir. İstenen sonuç tek bir uygulamadan elde edilebilir, ancak bazı koşullarda en iyi sonuçları elde etmek için iki kez uygulama gerekebilir. Plexr, 2-4 hafta süren bir süreçte cildin anlık kasılma ve sıkılaşmasını uyarmak için bir plazma arkı oluşturur. Neşter veya lazer kullanılmadığı için dikiş atılmaz. Elde edilen sonuç ise anında ve kalıcıdır.

Plexr® nasıl uygulanır?

Plexr tedavisi sırasında cilt üzerinde bir dizi küçük nokta oluşturarak, bu da cilt liflerinin anında büzülmesini ve sıkılaşmasını tetikler. Böylece lifting, yeniden şekillenme ve gençleştirici etki yaratır. Plexr ® bunu başarmak için maddenin dördüncü halini kullanır: plazma. Böylece çevredeki alanlara zarar vermeden veya bunlara istenmeyen herhangi bir ısı uygulamadan sadece uygulama alanlarını tedavi etmek için küçük elektriksel “ark” oluşturur.

Plexr® nerelerde kullanılır?

Plexr®, çeşitli yaşlanma ve cilt sorunları için kullanılabilir. Güvenli bir tedavidir ve tüm cilt tipleri için uygundur. Herhangi bir tedavide olduğu gibi, bunun sizin için doğru çözüm olup olmadığını görmek için doktorunuz ile kapsamlı bir konsültasyondan geçmeniz gerekir.

Uygulama ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular

Plexr'ın avantajı, farklı riskleri içerebilen cerrahi uygulamalara karşın etkili bir alternatif sunmasıdır. Tedavi sonrasında bölgede 2 gün sürebilen bir miktar şişlik ve kızarıklık olabilir. Ayrıca, tedavi edilen bölgede, beş ila yedi gün içinde geçmesi gereken ciltte “kabuklaşma” oluşur, ancak bu, işe geri dönmenizi engellemeyecek bir kapatıcı fondöten ile kolayca kapatılabilir.

Çoğu insan ilk tedaviden sonra gözle görülür sonuçlar görür. Aradığınız sonuçlara bağlı olarak birden fazla tedaviye ihtiyacınız olabilir. Uzun vadeli etki, sahip olduğunuz tedavilerin sayısına, yaşam tarzınıza ve normal yaşlanma sürecinize bağlıdır.

Tipik olarak, sonuçlar geleneksel cerrahi blefaroplasti ile aynı süre boyunca sürer.

İlk 7 gün karbon kabuklarını ovmamaya dikkat edilmelidir. Ayrıca ciltte oluşan kabuklar doğal olarak düşene kadar nemlendirici krem uygulamaktan kaçınılmalıdır.

4 hafta boyunca güneşe maruz kalmamak, UV radyasyonu ve saunalar gibi tüm doğrudan ısı kaynaklarından kaçınmak gerekir.