Edit Content

About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts off the system and expound.

Contact Info

Lifting Aşısı

Yaş Aldıkça Sağlıklı, Dolgun ve Canlı Bir Cilde Sahip Olmak İmkânsız Değil!

Hyaluronik asit (HA) insan vücudu tarafından doğal olarak üretilen ve deride, bağ dokusunda ve gözyaşında bulunan bir maddedir. Bu jel benzeri molekül, ağırlığının 1000 katını suda tutma gibi özel bir yeteneğe sahiptir, bu da onu cildin önemli bir yapısal elemanı yapar; ana işlevi nem için bir mıknatıs olarak çalışmak, hücreleri nemli tutmaktır. HA ayrıca kollajen üretimine, cilt elastikiyetinin korunmasına ve serbest radikallere karşı hücre korumasına yardımcı olur, böylece cildi erken yaşlanmaya karşı korur. Ayrıca, yara iyileşmesine yardımcı olan antibakteriyel ve antienflamatuar özelliklere sahiptir.

Yaşlandıkça, vücudumuzun hyaluronic acid (HA) üretme yeteneği yavaşlar ve hücrelerdeki su dengesi önemli ölçüde bozulur. 50 yaşına kadar, doğal olarak üretilen HA’mızın neredeyse yarısını kaybederiz. Sonuç olarak cildimiz susuz kalır, matlaşır, sarkık ve kırışık hale gelir. HA cilde enjekte edildiğinde hücrelerdeki ‘eksik HA’ boşluklarını nemle doldurur, böylece cilt nemlenir ve dolgunlaşır, ince çizgiler ve kırışıklıklar düzelir.

Innea Aqua nedir?

Lifting aşısı olarak Innea Aqua hyaluronik biyo-canlandırıcı jel, dermal biyo-stimülasyon ve biyo-rejenerasyon alanındaki gelişmiş ve etkili ürünlerden biridir. Yaşlanan ve sarkmış cildi gençleştirmek ve sıkılığını geri kazandırmak için nazik ve etkili, ağrısız, ameliyatsız bir yöntemdir.

Cildi kollajen ve elastin üretmesi, elastikiyetini artırması ve sarkmış cildi azaltması için doğal olarak uyarır. Özellikle solgun ciltlerde yoğun nemlendirme istendiğinde kullanılır.

Lifting aşısı hangi amaçlarla kullanılır?

Innea Aqua çok yönlü kullanıma sahip etkili bir tedavi yöntemidir. Kullanım alanları aşağıdaki gibidir:

  • Cilt dokusunun, tonunun ve gevşekliğinin iyileştirilmesi,
  • İnce çizgilerin ve kırışıklıkların azaltılması
  • Stratum corneum dehidrasyonu, azalmış ton ve elastikiyet, kırışıklık oluşumu dahil olmak üzere ciltte yaşa bağlı değişikliklerin tedavisi,
  • Yüzdeki yara izi ve yara iyileşmesi
  • Yüzeysel yaralanmalardan kaynaklanan yara izlerinin tedavisinde,
  • Ciltte pürüzlülük ve cilt parlaklığının azalmasında,
  • Dermal doku onarımı sürecinde dermisin elastik liflerindeki değişiklikleri içeren cildin fizyolojik yaşlanmasında,
  • Sivilce izleri ve suçiçeği) gibi skarlarda,
  • Peeling, lazer tedavisi, radyo dalgası tedavisi ve diğer agresif estetik prosedürlerle birlikte kombinasyon tedavisinde

Lifting Aşısı ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Bu tedavi, herhangi bir komplikasyon veya istenmeyen etkiler olmaksızın güvenlidir. Yalnızca çok nadir durumlarda ve normalde enjeksiyon tekniklerine bağlı olarak, enjeksiyon bölgelerinde geçici belirtiler olarak eritem, ödem ve morarma görülebilir, ancak sonraki 24 ila 48 saat içinde kendiliğinden düzelir.
Innea Aqua enjeksiyonlarının ilk tedavisinden sonra gözle görülür gelişmeler belirgindir, doğrudan ilk tedaviden itibaren yoğun, nemlendirici ve gergin bir etki görülür. Yenileyici etki birkaç hafta sonra kendini göstermeye başlar. Etkileri uzun sürelidir. Genellikle 8, 12 ay civarında sürer.
Hastanın cilt durumuna ve cilt yaşlanma düzeyine bağlı olarak ortalama 2-3 tedavi (birbirinden 3 hafta uzaklıkta) önerilir. İlk tedavinin ardından her 60 ila 90 gün (2 – 3 ay) içinde müteakip hatırlatma seansları uygulanır.