Edit Content

About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts off the system and expound.

Contact Info

Dr. Seher Arı

Ben Uzman Dr. Seher ARI

2005 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nde eğitimimi tamamladım. Tıp eğitimim sonrasında Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Dermatoloji Kliniği’nde çalışmalarımı sürdürerek Dermatoloji alanında uzmanlaştım. Estetik ve kozmetik dermatoloji, klinik dermatoloji, melanositik ve non-melanositik lezyonlarda dermoskopik değerlendirme alanında uzmanlığa sahibim.

Son 10 yıldır Özel Acıbadem Hastanesi Göktürk, Maslak, Fulya ve Zekeriyaköy şubelerinde Dermatoloji Uzmanı olarak hastalarıma ve danışanlarıma hizmet vermekteyim. Ağustos 2021 itibari ile Göktürk’te hasta memnuniyetinin öncelikli olduğu yaklaşımla en güncel teknolojilerle donatılmış yeni kliniğimizde danışanlarıma sağlık ve medikal estetik hizmetlerini sunmaya devam ediyorum.

15 yılı aşkın klinik tecrübem ve profesyonel ekibim ile size tam ihtiyacını duyduğunuz cilt sağlığı çözümlerini ve tıbbi desteği doğallık ve kişinin ne istediğine odaklanan bir tedavi anlayışıyla sunuyorum.

Tedavi Yaklaşımım

Tedavi kararımda odağıma kişinin ne istediği ve neye ihtiyacı olduğunu alıyorum.

Kişiye özel ve doğal görünüme odaklanan uygulamalarım ile birbirine çok benzeyen tek tip görünüme sahip kişiler yerine kendiniz gibi ve doğal bir görünüme sahip olabilirsiniz. Size önerdiğim cilt tipinize en uygun uygulamalar sonucunda ulaşacağınız görüntüyü önceden bilir, ona göre karar verirsiniz.

Üye Olduğum Mesleki Platformlar

Mesleki ilgi alanlarımla ile ilgili kendimi sürekli geliştirmeyi önemsiyorum ve mesleki oluşumlarda da aktif olarak yer alıyorum.

Haberler