Dermatolog

Dr. Seher Arı

2005 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nde eğitimimi tamamladım. Tıp eğitimim sonrasında Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Dermatoloji Kliniği’nde çalışmalarımı sürdürerek Dermatoloji alanında uzmanlaştım. Estetik ve kozmetik dermatoloji, klinik dermatoloji, melanositik ve non-melanositik lezyonlarda dermoskopik değerlendirme alanında uzmanlığa sahibim.

Son 10 yıldır Özel Acıbadem Hastanesi Göktürk, Maslak, Fulya ve Zekeriyaköy şubelerinde Dermatoloji Uzmanı olarak hastalarıma ve danışanlarıma hizmet vermekteyim. Ağustos 2021 itibari ile Göktürk’te hasta memnuniyetinin öncelikli olduğu yaklaşımla en güncel teknolojilerle donatılmış yeni kliniğimizde danışanlarıma sağlık ve medikal estetik hizmetlerini sunmaya devam ediyorum.

Tedavi Yaklaşımım

Tedavi kararımda odağıma kişinin ne istediği ve neye ihtiyacı olduğunu alıyorum.
Kişiye özel ve doğal görünüme odaklanan uygulamalarım ile birbirine çok benzeyen tek tip görünüme sahip kişiler yerine kendiniz gibi ve doğal bir görünüme sahip olabilirsiniz. Size önerdiğim cilt tipinize en uygun uygulamalar sonucunda ulaşacağınız görüntüyü önceden bilir, ona göre karar verirsiniz.

Ekibimiz

Alanında uzman ekibimizle beraber sizlere en kaliteli, güvenilir ve sağlıklı hizmeti vermek için buradayız.

Korhan Fırat

Medikal Kordinatör

Meltem CANBESLER

Yardımcı Sağlık Personeli

Büşra GÜRSES

Asistan