Edit Content

About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts off the system and expound.

Contact Info

Paris Işıltısı

Paris ışıltısının içeriğinde neler vardır?

Paris ışıltısnın faydaları nelerdir?

Paris ışıltısı hangi bölgelere uygulanır?

Paris ışıltısı kimlere uygulanır?

Paris ışıltısı kaç seans uygulanır?

Paris ışıltısı yaptıranlar nasıl bir etki görür?

Genç ve Canlı bir cildin yeni adı Paris Işıltısı!

Mükemmel cilt her şeyden önce sağlıklı cilttir. Herhangi bir ince çizgi ve kırışıklığa rağmen güzel, parlak ve sağlıklı bir cildin sırrı cildin kalitesidir. Her kadının kendi güzellik fikri vardır, ama çoğu için nihai güzellik, beden ve ruh uyum içinde olduğunda kendini gösterir – bu kalıcı, doğal güzellik ve ışıltı içten parladığında olur.

Genç bir cilt, büyük miktarlarda üç temel bileşenden oluşur: kollajen, elastin ve hyaluronik asit. Kollajen cildin gerilme mukavemetini sağlarken, kollajen yapılarının aralarında yer alan elastin cilde geri tepme özelliği kazandırır. Hyaluronik asit, cilde nem ve esneklik sağlar. Bu yapıtaşları fibroblastlar sayesinde üretilir. Fibroblast üretiminde bozulma ve azalma cildin yaslanma surecinde rol oynayan başlıca faktörlerdir. Aslında yaslanma, fibroblastik aktivitenin azalmasına ve buna bağlı olarak, kollajen, elastin ve hyalunorik asitte azalmaya neden olur.

Fibroblastların üretimini hızlandırması için kullanılan mezoterapi yöntemleri amino asitler ve nukleositler gibi yapı malzemelerini içerir. Böylece kollajen, elastin ve hyalunorik asit üretimine destek olur.

Paris Işıltısı nedir?

Paris Işıltısı uygulaması, mevcut mezoterapi çözümleri yelpazesinde uygulama için yeni bir seçenekleri olarak mevcut tekniklere bir meydan okuma da sunuyor. Paris Işıltısı, parlaklık, dolgunluk ve elastikiyetten yoksun cilde çoklu canlandırma ve derin nemlendirme getiren 54+1 aktif bileşenden oluşan yaşlanma karşıtı bir mezoterapi urunu olarak bilinir.

Paris Işıltısının etkileri nelerdir?

İnce çizgileri yumuşatır, cildi derinlemesine besler, parlaklığı geri kazandırır ve cildin yoğunluğunu arttırır. Kollajen, elastin ve hyaluronik asit üretiminden sorumlu olan fibroblastları yeniden canlandırmak için mükemmel ortamı yaratır.

Paris Işıltısı hangi amaçlarla kullanılır?

Cilt gençleştirme ve önleme veya iyileştirici önlemler için kullanılabilir.

  • Boyun veya dekolte bölgesindeki ince çizgileri azaltır,
  • Ellerde güneş lekelerini azaltır,
  • Saç restorasyonunu hedefler,
  • Gözenek boyutunu küçültür,
  • Kırışıklık görünümünü azaltır,
  • Koyu cilt noktalarının görünümünü azaltır.

Kimler için uygundur?

Cildini gençleştirmek, nemlendirmek ve aydınlatmak ya da ince çizgileri ve kırışıklıkları azaltmak isteyen herkes mezoterapiye başvurabilir.

Mezoterapi tüm vücutta kullanılabilir ve genellikle yüzümüzden daha hızlı yaşlanabilen boyun, dekolte ve eller için mükemmel bir seçenektir. Mezoterapi ayrıca çatlakları ve selüliti en aza indirmek ve kafa derisinde saç büyümesini teşvik etmek için de kullanılabilir. Tedavi non-invaziv doğası nedeniyle her yaş ve cilt tonu için güvenli bir seçenektir.

Paris Işıltısı ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

İğne çok incedir ve doğrudan cilde girmez, çoğu müşteri ağrısız olduğunu söyler ancak herkesin farklı bir ağrı eşiği vardır.

Tedaviden sonra cildiniz biraz kırmızı ve hassas olabilir. 24 saat sonra cildin daha parlak ve sıkı olduğunu gözle görülür derecede fark edilir.