Edit Content

About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts off the system and expound.

Contact Info

Göz Çevresi Estetiği ve Tedavileri (NoMor)

Gözaltı ve Çevresinin Yenileyici Potansiyelini Artırarak Cilt Kalitesi Artıyor!

Yüzümüzün en hassas bölgesi gözaltı ve göz çevresi cildimizdir. Dehidrasyon ve serbest radikallerin devam eden etkisi nedeniyle erken cilt yaşlanmaya maruz kalır. Yaslanma ve yorgun görünüm ise her yaştaki kadın ve erkeğin önem verdiği sorunlardan biridir. NoMor uygulaması uzun bir rehabilitasyon süresi olmadan cilt görünümünün hızlı ve etkili bir şekilde iyileşmesini, restorasyonunu sağlar.

NoMor nedir?

Hyalual Electri, etkisi hemen görülen, cildi yenileyen, etkili, modern ve neredeyse ağrısız tedavilerden biridir.

Estetik tedavilerde çift sinerjik etkiye sahip süksinik asit ile kombinasyon halinde yüksek oranda saflaştırılmış biyoteknolojik kökenli hyaluronik asit içerir. Electri uygulandıktan sonra cilt anında aydınlanır, gerginleşir ve nemlenir.

Uygulama ne işe yarar?

Tedavi “yorgun yüz sendromu” sorununu çözmeyi amaçlayan uygulama,

  • Nem eksikliğini telafi eder.
  • Cildin enerji dengesini geri kazandırır.
  • Cildi çevrenin olumsuz etkilerinden ve serbest radikallerin saldırılarından koruyan doğal fizyolojik bariyeri geri yükler.
  • Cildin yaşlanma sürecini yavaşlatır.
  • Agresif kozmetik tedavilerden sonra cilt yenilenmesini hızlandırır.

Uygulama nasıl yapılır?

Konsültasyonunuz sırasında cildinizin değerlendirilmesi gerekir. Cilt bakımı ihtiyaçlarınızı karşılamak için belirli bir Xela rederm gücü seçilir. Cilt uygulamadan 30 dakika önce kremle uyuşturulur. Ürün, uygulama yapılacak alana yüzeysel olarak enjekte edilir.

Uygulama ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular

Tedavi herhangi bir nekahat dönemi veya özel hazırlık gerektirmez. Enjeksiyonlarda bölgenin yakınında morarma ve hafif şişlik olabilir. Bu normaldir ve birkaç gün içinde düzelir.

İşlem sonrasında 2 gün boyunca enjekte edilen bölgeye fondöten ve makyaj yapılmaması önerilir. Doktorunuz hangi cilt bakım ürünlerinin cildiniz için en iyi olacağı konusunda size tavsiyelerde bulunabilir.

Ortalama 10 gün içinde değişiklik gözle görülür şekildedir. Genellikle bir ay arayla 3 seans gerekir.