Edit Content

About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts off the system and expound.

Contact Info

Cilt Gençleştirme & Sıkılaştırma

Cilt Gençleştirme & Sıkılaştırma

Yaşlandıkça ya da kilo alıp verdikçe cilt, genç bir cildin yapı taşları olan kollajen, elastin ve deri altı yağındaki azalma nedeniyle genellikle esnekliğini, tonunu ve dokusunu kaybeder.

Yaşlanan cilt belirtilerinden bazıları şunlardır:

  • İnce çizgiler ve kırışıklıklar
  • Cilt gevşekliği
  • Yaşlılık lekeleri
  • Hiperpigmentasyon
  • Göz altı morlukları
  • Güneş hasarı

Tüm cilt gençleştirmenin amacı, daha genç ve pürüzsüz bir cilt ortaya çıkarmaktır.

Gençlik Aşısı

Gençlik Aşısı

Gençlik Aşısı, amino asitler ve hyaluronik asitten oluşur. Bu karışım, vücudu kendi kollajen ve elastin üretimini artırması için uyarır ve cildi nemlendirerek genel cilt kalitesini artırır, yılları geriye döndürür.
Paris Işıltısı

Paris Işıltısı

Paris Işıltısı, parlaklık, dolgunluk ve elastikiyetten yoksun cilde çoklu canlandırma ve derin nemlendirme sağlar.
Scarlet X Tedavisi

Scarlet X

Scarlet X Tedavisi ile geliştirilmiş kollajen seviyeleri ve yeniden şekillendirilmiş dermal elastik lifler, cildin gevşekliğini ve cilt tonunu geri kazandırır. İnce çizgileri ve kırışıklıkları yumuşatarak daha genç bir görünüm sağlar.
Mezoterapi

Mezoterapi

Mezoterapi ile yüzünüze yararlı bileşenler enjekte edilir. Amaç, genç, daha parlak bir cilde ulaşmaya yardımcı olmaktır. Kendinizi canlanmış ve taze hissetmenizi sağlayacak daha parlak, daha sağlıklı görünen bir cilt elde etmenin etkili bir yoludur.
DNA Işıltısı

DNA Işıltısı

DNA Işıltısı yöntemi ile kırışıklıklar ve nem kaybı giderilebilirken aynı zamanda ciltte daha sıkı bir görüntü de elde edilir. DNA Işıltısı ile cilt hem daha sağlıklı hem de daha gergin bir hal alır; cilt mikroskobik olarak daha genç bir hale gelir.
Lifting Aşısı

Lifting Aşısı

Lifting aşısı, cildi kollajen ve elastin üretmesi, elastikiyetini artırması ve sarkmış cildi azaltması için doğal olarak uyararak cildi gençleştirir ve sıkılığını geri kazandırır.
Saten Cilt Uygulaması

Saten Cilt

Saten Cilt Uygulaması, ciltte kaybolan kollajeni yenileyerek yüzdeki çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü düzelterek kayda değer bir iyileşme sağlayan kozmetik bir dermal dolgu maddesidir.
Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği (Plexr®)

Plexr

Plexr tedavisinde uygulanan plazma sayesinde cilt lifleri sıkılaşır, cildin pürüzsüzleşmesine ve ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünün azalmasına neden olur. Non-invaziv, güvenlidir ve tüm cilt tipleri için uygundur.
PRP Uygulamaları

PRP

PRP tedavisinde hastanın kendi kanından alınan konsantre trombosit solüsyonu cildin etkilenen bölgesine uygulanır. Böylece kollajen ve elastin olmak üzere yeni cilt dokusunun iyileşme ve büyüme süreci gerçekleşir.
Boyun Estetiği (Venüs Boynu)

Boyun Estetiği

Venüs Boynu uygulamasında cildi aşırı derecede susuz kalmış, cilt gevşekliği kaybı ve cilt yapısı zayıf olan kişilerde boyun ve dekoltelerde etkili sonuç alınır. Çatlaklarda veya ellerde, dizlerde ve vücudun diğer bölgelerinde de kullanılabilir.
Göz Çevresi Estetiği ve Tedavileri (NoMor)

NoMor

NoMor, son derece çok yönlüdür ve kollajen ve elastin üretimini artırmak ve pigmentasyonu azaltmak suretiyle cildin nem eksikliğini telafi eder ve cildin çevrenin olumsuz etkilerinden ve serbest radikallerin saldırılarından koruyan doğal fizyolojik bariyerini geri yükler.
Peeling Uygulamaları

Kimyasal Peeling

Kimyasal Peeling tedavisinde toksik olmayan bir kimyasal yardımıyla cildinizin hasarlı dış katmanları soyularak daha parlak, daha pürüzsüz, daha eşit tonda ve genç görünen bir cilt ortaya çıkarılır.

Yaşlılık ve hızlı kilo alıp vermenin cildinizde yarattığı olumsuz etkiyi gidermek için geliştirilen bu tedavilerden hangisinin sizin için doğru olduğunu öğrenmek için kliniğimizle ön görüşme yapabilirsiniz.