Edit Content

About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts off the system and expound.

Contact Info

Gözaltı Işık Dolgusu

Yorgun ve Yıpranmış Görünüme Son!

Zamanın olumsuz etkilerinin yüzde ilk görüldüğü yer göz çevresi ve gözaltıdır. Ayrıca bu bölge stres, düzensiz beslenme, uykusuzluk gibi çevresel faktörlerden, mimik hareketlerinden ve hastalıklardan çok kolay etkilenir ve yorgun, mutsuz bir yüz ifadesine sebep olur.

Son dönemde geliştirilen gözaltı ışık dolgusu ile yüzde daha dingin ve dinamik bir görünüme sahip olmak mümkün.

Gözaltı ışık dolgusu nedir ve neden uygulanır?

Göz çevresi ve gözaltı, ince deri yapısı ve deri altındaki damarsal ağ yapısının belirgin olmasından dolayı vücuttaki değişimlere çok hızlı tepki verir. Uykusuzluk, kronik hastalıklar, yorgunluk, yaşlanma gibi birçok etkene bağlı olarak şişlik, morluk, çökme ve kırışıklıklar görülür. Bu bölgeye doğrudan uygulanan özel dolgular, içeriğindeki amino asitler, hylauronik asit, antioksidanlar, mineraller ve vitaminlerle cildi besler ve bu bölgenin gençleşmesini sağlar.

Gözaltı ışık dolgusu hangi durumlarda uygulanır?

Gözaltı ışık dolgusu; yanak ve gözaltı arasındaki oluk, çöküklük, alt göz kapağındaki hafif torbalanma ve göz altı morluklarında kullanılır.

Gözaltı ışık dolgusu sonuçları ne zaman görülür?

Gözaltı ışık dolgusunun sonuçları hemen görülür. 1 hafta sonra en iyi görünümüne ulaşır.

Gözaltı ışık dolgusunun etkisi ne kadar süre devam eder?

Kişisel özelliklere bağlı olarak, uygulanan dolgunun etki süresi 8 – 12 ay arasında değişmektedir.

Gözaltı ışık dolgusunun fiyatı nedir?

Dolgu uygulamalarının ücretlendirmesi size yapılacak işleme, işlem yapılacak bölgenin mevcut durumuna, kullanılacak ürüne ve miktara bağlı olarak değişmektedir. Doktorumuz sizi muayene edip ihtiyacınızı daha detaylı anladıktan sonra size uygun bir fiyat bilgisi sunulmaktadır.

Diğer dolgu uygulamaları için Dolgu sayfamıza dönünüz.

Ön görüşme randevusu almak için bizimle iletişime geçin!