Edit Content

About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts off the system and expound.

Contact Info

Çene Dolgusu (Jawline)

Belirgin ve Güçlü Bir Çene Çizgisi ile Yüzünüzü Vurgulayın!

Çene çizgisi yüzün en dikkat çekici özelliklerinden biridir. Sarkan bir çene çizgisi yaşlanmanın bir işareti olabilir ve genetik bir yatkınlık kişinin kendine olan güvenini ciddi şekilde etkileyebileceğinden eksik şekillendirilmiş veya zayıf bir çene çizgisi olabilir. Belirgin ve güçlü bir çene hattına sahip olmak, yüzün niteliğini artirir ve çekici bir gençlik ve yüzde canlı görünümü sunabilir.

Geçmişte yetersiz tanımlanmış veya sarkmış bir çene hattını tedavi etmek, liposuction veya yüz germe gibi invaziv cerrahi anlamına gelirken, artık estetik dermatoloji bu soruna çene hattını yeniden yapılandırmak ve tanımlamak, yüz hatlarını kaldırmak ve genç ve çekici bir görünüm kazandırmak için bir prosedür olarak enjekte edilebilir dermal dolgu maddeleri ile ameliyatsız bir çözüm sunabiliyor.

Ameliyatsız çene şekillendirmenin faydaları nelerdir?

Çene ve çene hattında kullanılan dermal dolgu maddesi ile:

  • Hem erkekler hem de kadınlar için daha belirgin, daha güçlü bir çene verir.
  • Sarkan bir alt yüzü ve tanımsız çene çizgisini kaldırır.
  • Daha dengeli ve çekici bir profil elde etmek için ‘zayıf’ geri çekilmiş bir çeneyi tedavi eder.
  • Alt yüzünüzün güzelliğini ve tanımını geliştirmek için yüzünüzün genel oranını iyileştirir.

Çene dolgusu kimler için uygundur?

Popüler çene dolgusu tedavisi, ‘zayıf’ kısa, geri çekilmiş çenesi olan herkes için uygundur. Kadın hastalar, daha kadınsı bir görünüm yaratmak ve o güzel kalp şeklindeki yüzü oluşturmak için gelişmiş bir çeneden yararlanır. Erkekler daha güçlü bir çene görünümü vermek için çene dolgusundan yararlanabilirler.

Çene hattı dolgusu kimler için uygundur?

Çene çizgisi dolgusu, çenesinin tanımını iyileştirmek isteyen herkes için uygundur. Hem erkekler hem de kadınlar için, keskin bir şekilde tanımlanmış bir çene, bir kişinin genel çekiciliğini artırdığına inanılan bir özelliktir, ayrıca burun veya alın gibi diğer yüz özelliklerini dengelemeye yardımcı olabilir.

Çene dolgusunun kalıcılığı ne kadardır?

Kullanılan dolgu materyaline, miktarına ve kişinin fizyolojisine bağlı olarak ortalama 15-18 ay kalıcılığı devam eder. Bu süreden sonra tedavi kolaylıkla tekrarlanabilir. Sonuçların süresi bireysel faktörlere bağlı olarak değişebilir.

Çene dolgusu güvenli midir?

Çene ve çene hattı dolgusu çok ağrılı olma eğiliminde değildir. Uygulamada konforu artırmak için anestetik yapılabilir. Yüzün diğer bölgelerinde olduğu gibi, şişlik ve morarma olabilir ve bu 10 güne kadar sürebilir.

Diğer dolgu uygulamaları hakkında bilgi almak için Dolgu sayfamıza dönünüz.

Ön görüşme randevusu almak için bizimle iletişime geçin!