Edit Content

About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts off the system and expound.

Contact Info

Kaş Kaldırma Botoksu

Kaşlarınızın gözlerinizi yorgun gösterdiğini mi düşünüyorsunuz?

Öncelikle, kaşlarımız genetik olarak belirlenir. Yaşlanma sürecinde cildiniz daha az elastik hale gelir ve zamanla hacim kaybederken, yüz kaslarımız aynı anda hem dolgunluğunu hem de sıkılığını kaybeder. Bunu yerçekiminin etkileriyle birleştirince yüzümüzün üst üçte birinin düşme ve sarkma eğiliminde olduğunu fark ederiz.

Düşük kaşlar gözlerin yorgun ve hatta hüzünlü görünmesine neden olur. Yüksek kaşlar ise gözlerimizi açar ve anında bize daha taze, daha genç ve daha çekici bir görünüm kazandırır. Bu nedenle, daha yüksek kaşlı kadınlar daha çekici olarak algılanır.

Ameliyatsız Kaş Kaldırma

Ameliyatsız kaş kaldırma, özellikle alın ve kaşlar olmak üzere yüzünüzün üst üçte birlik kısmındaki cildi sıkılaştıran ve yükselten kozmetik bir işlemdir. Kaşlarınız arasındaki kırışıklıkları düzeltebilir, sarkık kaşları kaldırabilir, gözlerinizi açabilir ve alnınızdaki çizgileri kaldırabilir.

Kaş kaldırma, tam yüz değerlendirmesine ve konsültasyonuna tabi olarak, nörotoksin Botulinum Tip A enjeksiyonları ile gerçekleştirilebilir.

Botulinum Toksin Enjeksiyonu ile Kaş Kaldırma

Botulinum toksin enjeksiyonları, kaşlarda genel bir kaldırma oluşturmaya yardımcı olmak için göz ve alın çevresindeki belirli kasları gevşetmede etkilidir. Bu, kaş yüksekliğinizin birkaç milimetre artmasıyla sonuçlanacak ve daha açık gözlü, taze bir görünüm yaratacaktır.

Bununla birlikte, tedavi sadece yüz kaslarını ve ifadesini dondurmayı amaçlamaz. Uzman bir doktor, doğal bir görünüm için her zaman yüz kasları arasındaki dinamikleri ayarlayacaktır.

Diğer botoks uygulamaları için Botoks sayfasına dönünüz.

Ön görüşme randevusu almak için bizimle iletişime geçin!