Edit Content

About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts off the system and expound.

Contact Info

Boyun Bölgesi Botoksu

Kuğu Gibi Boynu ve Güzelliği ile Dillere Destan Nefertiti ile Boy Ölçüşmek

İyi tanımlanmış bir çene çizgisi ve uzun görünen bir boyun her zaman güzellik işareti olarak kabul edilmiştir. Bu özellikler eski Mısır zamanından beri insan toplumlarında popüler olmuştur. Kraliçe Nefertiti, resmedildiği kadarıyla bugün dahi hayranlık uyandıran bir kemik yapısına sahiptir. İyi tanımlanmış, net bir çene çizgisi ve pürüzsüz bir boyun hattı oluşturmak üzere, adını Mısır Kraliçesi Nefertiti’den alan Nefertiti Boyun Germe, gençleştirici ve sıkılaştırıcı bir etki için Botoks kullanarak özellikle boyun ve çene çizgisini hedefler.

Prosedür Nasıl Çalışır?

Çene hattı ve altındaki sarkma, ağzın her iki yanında ve yanakların altında gevşek bir deri görünümü verir. Nefertiti Lift, çene çizgisi boyunca ve boyundaki platizma olarak bilinen bir kas içine bir dizi enjeksiyon kullanarak çalışır. Bu, boynu aşağı çeken kasları gevşetir ve üst yüzdeki kasların dokuyu yukarı çekmesini sağlayarak lifting etkisi yaratır.

Nefertiti Boyun Germe Ameliyatından Kimler Yararlanabilir?

Çene çizgisi tanımı olmayan, boyun bölgesi kırışık ve sarkık olan, gevşek gıdısı olan, yüzünde kilo kaybı olan (sarkma yaratan) ve boynu sık sık gererek bölgenin genç görünmesine ihtiyaç duyan hastalara yardımcı olur.

Nefertiti Boyun Germe Uygulamasından ne Gibi Sonuçlar Beklemelisiniz?

Kırışıklık karşıtı tedavi genellikle üç gün içinde etkisini göstermeye başlar ve işlem tarihinden itibaren on ila on dört gün arasında optimum sonuçlar elde edilir. Tedavinin etkileri yaklaşık üç ila altı ay sürer. Çoğu hasta daha pürüzsüz bir görünüm ve çizgilerin ve yüzeysel kırışıklıkların düzelmesini bekler. Etkisi geçmeye başladığında, kademeli bir gerileme fark edilir. Tedavinin etkisini sürdürmek için seansları yenilemek gerekir.

Diğer botoks uygulamaları için Botoks sayfasına dönünüz.

Ön görüşme randevusu almak için bizimle iletişime geçin!