Edit Content

About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts off the system and expound.

Contact Info

Yüz Botoksu

Yüz Botoksu

Çizgiler ve kırışıklıklar, cilt yüzeyinin altındaki yüz kaslarının düzenli olarak kasılmasından kaynaklanan yaşlanma sürecinin doğal bir parçasıdır. Çizgilerin ve kırışıklıkların tedavisine yönelik bir konsültasyon, kasların hareket şeklini analiz etmek ve cilt yüzeyindeki çizgileri ve kırışıklıkları azaltmak üzere hangi bölgelere uygulanacağına karar vermek için yüzün dinamik bir değerlendirmesi yapılır. Uygun olduğunda, çeşitli tedaviler önerilebilir. Bu tedaviler arasında Botoks enjeksiyonları bulunur.

Botoks enjeksiyonları, kaz ayağı ve kaş çatma çizgileri gibi çizgileri ve kırışıklıkları düzeltmek üzere yüzdeki kasları gevşetir. Buna kaslar kaşların arasındaki, gözlerin etrafındaki kaz ayakları ve yatay alın çizgileri olmak üzere 11 çizgiyi kapsar. Uygulama alanına ve kişinin genetik yapısına göre etkisi 6 aya kadar devam eder.

Diğer botoks uygulamaları için Botoks sayfasına dönünüz.

Ön görüşme randevusu almak için bizimle iletişime geçin!