Acnelan ile Akne Tedavisi

Acnelan ile akne tedavisi nedir?

Acnelan Peel, aktif akne ile mücadele eden bileşenlerin özel bir kombinasyonu ile derin bir peeling tedavisidir. Akneye meyilli ve seboreik ciltler için yoğun bir klinik tedavidir. Evde bakım ile klinik tedaviyi birleştirir. Akne tetikleyicilerini hedefler ve tekrarlamayı önler.

Hafif ile şiddetli aknelerde kullanılabilir ve aktif akne lezyonlarının azaltılmasında, yeni akne lezyonlarının oluşumunun önlenmesinde ve cilde sağlıklı bir dengenin sağlanmasında etkilidir. Evde bakım bakım rejimi de tetikleyicileri hedefler ve peeling tamamlandıktan sonra tekrarlamayı önler.

Acnelan akne tedavisi neye yarar?

  • Aktif akneyi azaltmada etkilidir.
  • Yeni sivilce oluşumunu engeller.
  • Cilt için sağlıklı bir denge sağlar.
  • Tıkanmış gözenekleri temizler.
  • Kirleri giderir.
  • Genel cilt dokusunu iyileştirir.

Acnelan Akne Tedavisi ile ilgili Sık Sorulan Sorular

Tedavi neleri içerir?

*Cildin ihtiyacına yönelik belirlenen tedavi planının ardından Acnelan tedavisi rahatsızlık vermeyen üç aşamalı bir işlemdir. Öncelikle cildi derinlemesine temizlenir ve çok faktörlü bir maske ile gözenekleri kirlerden arındırılır. Maske uygulamasının ardından cildi yatıştıran ve dengeleyen peeling sonrası sprey ile maske nötralize edilir. Acnelan tedavisinin etkisini uzatmak için gözenekleri daha da yatıştırmak ve sıkılaştırmak için gözeneklere sızdırmazlık kalkanı uygulanır.

Tedavi ne kadar sürer?

*Optimum sonuçlar için en az üç ardışık tedavi gereklidir. Bu, bireysel cilt tipinize ve aknenin şiddetine bağlı olarak 15-24 gün arayla önceden oluşturulacaktır.

Acnelan tedavisi sonrasında elde edilen sonucu korumak için evde sıkı bakım ve bakım şarttır. Daha ciddi vakalarda akneyi tamamen gidermek için her yıl 2-4 tedavi programının uygulanması gerekebilir. Konsültasyon sürecinde tartışabileceğimiz diyet tavsiyelerine uyulmalıdır.

Tedaviden sonra ne olur?

Tedaviden sonra hafif bir sıcaklık hissi, biraz kızarıklık ve tahriş olabilir. Önümüzdeki 3-5 gün içinde cilt soyularak pürüzsüz, temiz bir cilt ortaya çıkar. Tedaviyi takiben evde bakım talimatlarına uyulması önemlidir. En iyi sonucu elde etmek için doktorunuz tarafından öngörülen tedavi planını tamamlamanız gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet Başlatın
Yardıma ihtiyacınız var mı?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?